Zahajovací středisková akce

12.9.2020

Dne 12.9. jsme se ve 14.00 sešli u klubovny, abychom společně zahájili nový skautský rok. Po pokřiku následovalo uvítání, pár dodatků týkajících se hygienických opatření, a také pozvání na pozdější promítání filmu "Jednou skautem, navždy skautem" na záložně. Hned po rozchdu se ozvala velká rána a deti se dozvěděly, že na naši vesnici spadlo obří víko. Ve skupinkách podle mapy chodili na jednotlivá stanoviště a každý tým získal kousek věty. Nakonec zjistili, že víko musí zničit společně, a to pomocí "zaklínadla". Po tom, co víko zničili, měla každá družinka prostor pro domluvení schůzek a ve zbylém čase si děti společně zahrály klasické hry jako buldok nebo kládu. Po zakončení a pokřiku jsme se odebrali do záložny, kde nás kromě filmu čekalo také občerstvení v podobě buchet, párku v rohlíku a točené kofoly. Myslím, že jsme si toto odpoledne všichni užili a těším se na další společné akce! :)

s. Anežka

Webdesign - Matouš Jezerský - dev.mjapps@gmail.com