UKAŽ CHARAKTER

14.9.2019

Dne 14.9. se v Rudě sešlo cca 60 skautů zahájit nový skautský rok. Sešli se tu všichni skauti z okolí, nově se k nám přidali skauti z Bohutína, kteří jsou tam nově od tohoto roku založeni. Sraz byl ve 2 hodiny odpoledne u klubovny, kde se všichni měli rozdělit po družinkách. Po tom co “skvělý“ řečník vysvětlil pravidla se šlo hnedka na věc. Každá družinka dostala mapu okolí a 15 úkolů k tomu. Cílem bylo za 4 hodiny splnit co nejvíce úkolů a dojít do 17:30 ke klubovně. Po namáhavé 3 hodinové cestě jsme se vyčerpaní sešli všichni u klubovny a odpočinuli. Tam jsme se pak dozvěděli výsledky, kde některé družiny dokázali splnit všechny úkoly. Potom zbývala ještě jedna milá povinnost a to udělat střediskovou fotku a šlo se domů. 😊 Děkuji všem co se účastnili střediskové akce Ukaž Charakter 2019.

br. Luke