1.Chlapecký oddíl Ruda nad Moravou

Oddílový pokřik: „Pomoc, práci rozdá všude, první skautský oddíl v Rudě!“

1. chlapecký oddíl v posledních letech zažívá velké obrození. Po velkých náborech se náš počet ustálil na něco přes 30 členů, vznikly nám nové družiny a o celý chod oddílu se stará nová a dravá oddílová rada.

V současnosti je oddíl složen z pěti družin:

Gepardi           (vlčata: věk 6 - 7 let) - rádce: br. Mára

Tygři               (vlčata: věk 7 - 8 let) - rádce: br. Mates

Liščata            (vlčata: věk 8 - 11 let) – rádce: br. Peťa Š.

Mravenci        (skauti: věk 11 – 13 let) – rádci: br. Beňa

Škorpióni        (skauti: věk 14 – 16 let) – rádce: br. Nezbi.

Během skautského roku máme kromě schůzek, které každá družina má jednou týdně v rudské klubovně, také spousty skvělých a dobrodružných výprav, turnajů a akcí. Viz plán schůzek.

Prostřednictvím her a skautské praxe se učíme poznávat nejen okolní přírodu, kamarády, ale hlavně sami sebe!

Náš plán činnosti.

Máš-li odvahu a zájem se k nám přidat, máš dveře otevřené. Rádi přijmeme každého, kdo má zájem se něčemu novému přiučit. Přiučit se být skautem!

Kontakty:

Vůdce oddílu:   Jan Pospíšil – Kloučí;  tel.: 605 515 973; @Jenik.pospa@seznam.cz

Zástupce vůdce:   Tomáš Pospíšil – Tuffy; tel.: 722 915 933; @junak.ruda@gmail.com

Historie Chlapeckého oddílu Ruda nad Moravou

Webdesign - Matouš Jezerský - dev.mjapps@gmail.com